konkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovidBaner FE

Aktualności

17.11.21 - Mateusz Stopka-Gadeja nowym przewodniczącym Samorządu Studenckiego

Mateusz Stopka-Gadeja nowym przewodniczącym Samorządu Studenckiego

W wyborach na przewodniczącego Samorządu Studenckiego Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu najwięcej głosów zdobył Mateusz Stopka-Gadeja.

więcej »

17.11.21 - Poznajcie naszych nowych Studentów

Poznajcie naszych nowych Studentów

W nowym roku akademickim na naszej Uczelni powitaliśmy nowych studentów, wśród nich znaleźli się także Erasmusowicze, którzy przybyli do nas na semestr zimowy.

więcej »

16.11.21 - Kolejna odsłona programu ERASMUS+

Kolejna odsłona programu ERASMUS+

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa podpisała umowę z Narodową Agencją Programu Erasmus+ i Europejskim Korpusem Solidarności na realizację kolejnej edycji programu Erasmus+. Działania w ramach nowej umowy będą realizowane w latach 2021-2023, przez 26 miesięcy.

więcej »

16.11.21 - Tożsamości kulturowe regionów karpackich – konferencja naukowa

Tożsamości kulturowe regionów karpackich – konferencja naukowa

Już w najbliższy piątek, 19 listopada 2021 r. w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się konferencja naukowa pod nazwą Tożsamości kulturowe regionów karpackich CZŁOWIEK – JĘZYK – ARCHITEKTURA – SZTUKA – KRAJOBRAZ. Organizatorami wydarzenia...

więcej »

15.11.21 - Dr Marcin Surówka z medalem Komisji Edukacji Narodowej

Dr Marcin Surówka z medalem Komisji Edukacji Narodowej

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej Przemysława Czarnka, dr Marcin Surówka, zastępca dyrektora Podhalańskiego Ośrodka Nauk Ekonomicznych ds. dydaktycznych, p.o. kierownika Katedry Ekonomii został odznaczony medalem Komisji Edukacji Narodowej za „szczególne zasługi dla oświaty i...

więcej »

15.11.21 - Sukcesy wydawnicze pracowników Turystyki

Sukcesy wydawnicze pracowników Turystyki

Na księgarskich półkach pojawiły się dwie nowości wydawnicze, będące wynikiem pracy wykładowców kierunku turystka i rekreacja – dr Katarzyny Ceklarz i dra Piotra Sadowskiego.

więcej »

10.11.21 - Wybory na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego

Wybory na Przewodniczącego Samorządu Studenckiego

Szanowni Studenci, w dniach 15-16 listopada odbędą się wybory Przewodniczącego Samorządu Studenckiego. Przedstawiamy Wam sylwetki trzech kandydatów.

więcej »
1 2 3 4 5 6 ... 146

Zapowiedzi

08.12.2021 r. Studentko! Weź udział w programie „Inżynierki 4.0”. Udowodnij siłę kobiet w świecie technologii

Ruszyły zapisy do czwartej edycji programu edukacyjnego Siemensa „Inżynierki 4.0”, skierowanego do studentek uczelni technicznych. Program jest szansą na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych i przygotowanie się młodych inżynierek do wejścia na rynek pracy. 

więcej »

16.12.2021 r. PPUZ zawiera porozumienie z MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu

16 grudnia 2021 r. Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu podpisze porozumienie o współpracy z Miejskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu. W uroczystym spotkaniu wezmą udział JM Rektor prof. ucz., dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk, Prorektor ds. współpracy i...

więcej »

31.12.2021 r. Architektura wnętrz - Studia podyplomowe

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu zaprasza na studia podyplomowe.

więcej »

14.02.2022 r. Konkurs dla Młodych Architektów

Konkurs dla Młodych Architektów to jeden z najbardziej prestiżowych, ogólnopolskich  konkursów, dedykowany studentom, młodym absolwentom architektury oraz młodym architektom w ich twórczym, zawodowym rozwoju. 

więcej »
wszystkie zapowiedzi »