Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Aktualności

Korzystając z okazji zbliżających się Świąt  Bożego Narodzenia - wraz z życzeniami płynącymi od naszych podopiecznych chciałam podzielić się krótką aktualizacją z Afryki.

Dzieci którymi sie opiekujemy - Laurora oraz Pacifique – uczą się już w szkole podstawowej i radzą sobie wyśmienicie jak donoszą? siostry misjonarki.

Niestety w poprzednim roku akademickim z powodu pandemii - która zaskoczyła nas wszystkich - akcja zbierania funduszy dla naszych dzieciaków nie mogła się odbyć. Choć wszyscy doskonale rozumiemy, że w obecnych, trudnych czasach ta pomoc tym bardziej jest potrzebna. Dlatego też planujemy przeprowadzić akcję? zbiórki w tym roku akademickim nawet jeśli będzie to utrudnione dalszymi obostrzeniami epidemicznymi. W końcu od czego jest internet?

Więcej na ten temat – wiosną !

Tymczasem - NOHELI NZIZA !!!  WESOŁYCH ŚWIĄT !!!