Baner FEkonkurs plastycznyInwestycje PPUZZdalne nauczaniecovid

Debaty

Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu realizuje projekt „Uczelnianych Debat PPUZ” skierowany do szeroko pojętej Społeczności Akademickiej oraz otoczenia społeczno-gospodarczego Uczelni. Celem przedsięwzięcia jest stworzenie forum wymiany myśli, doświadczeń oraz transmisji wiedzy na temat aktualnych problemów. Spotkania odbywają się cyklicznie.

Organizacja debat wpisuje się w misję Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, którą jest podejmowanie wszelkich działań, przede wszystkim edukacyjnych, celem wychowania pokoleń szanujących, rozumiejących i twórczo rozwijających tradycję góralskiej ziemi oraz zapewniających jej, a z nią sobie, wszechstronny rozwój.

Na debaty zaprasza Prorektor ds. współpracy i rozwoju, dr Bianka Godlewska-Dzioboń. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Marketingu.

 

II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”

W Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyła się II Uczelniana Debata PPUZ pod nazwą „Kultura a rozwój”. Spotkanie można było oglądać online.

więcej »

O Podhalu w obliczu pandemii w Podhalańskiej Uczelni

Tematem pierwszej Uczelnianej Debaty Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu były zmagania Podhala z pandemią i związanymi z nią konsekwencjami. Czy wprowadzone regulacje prawne okażą się gwoździem do trumny dla branży turystycznej? Z jakimi problemami borykają się podhalańskie szpitale w obliczu pandemii? Czy wprowadzenie narodowej kwarantanny jest zasadne? Na te i inne pytania starali się odpowiedzieć uczestnicy debaty.

więcej »